donderdag 1 oktober 2015

Oktober bijeenkomst PO/VO – 14 oktober .a.s.

Oktober bijeenkomst PO/VO – 14 oktober .a.s.

Met fris elan heeft het Etty Hillesum Lyceum zich ten doel gesteld haar jaarlijkse bijeenkomst met groep 8 leerkrachten, IB-‘ers en directieleden van het Primair Onderwijs Deventer e.o. een nieuwe stijl, doel en ‘jasje’ te geven. Kort gezegd komt dit neer op meer verbinden – intervisie - delen van kennis en inzichten - naast gelegenheid om contacten te onderhouden en te leggen.
 
De uitnodiging voor wat te boek staat als de PO/VO-(of Oktober)bijeenkomst is vandaag per mail naar de basisscholen verstuurd.
Het programma start om 14.30 uur, inloop vanaf 14.00 uur. Locatie dit jaar: De Keurkamp.
 
U hoeft zich voor deze POVO-bijeenkomst niet aan te melden.
Heeft u vragen bel dan met het secretariaat Centrale Directie EHL: 0570 – 57400 , keuze 2.