woensdag 6 februari 2019

Jongeren en ouderen: gezellig!!

Jongeren en ouderen: gezellig!!

Wij zijn Pippi, Jolijn, Romy en Juliëtte en zitten in 5Havo. Wij hebben ons profielwerkstuk gedaan met als onderwerp: ouderen en eenzaamheid. Tijdens dit werkstuk hebben wij een project opgestart waarbij we in de behoeften van ouderen in verzorgingshuis Bloemendal voorzien. We zijn een aantal keer naar het verzorgingshuis geweest en hebben daar de ouderen vermaakt. Vier ouderen waren gekoppeld aan een van ons en op deze manier hebben we spelletjes gedaan, gewandeld of gewoon gezellig gekletst. We zagen dat de ouderen er erg veel plezier in hadden en daardoor was het voor ons ook leuk om er elke keer weer naartoe te gaan. Dit project hebben wij opgestart, zodat het volgend jaar kan worden voortgezet. Zo kunnen leerlingen die dat leuk vinden zich inschrijven en kunnen zij een aantal keren naar een oudere in het verzorgingshuis gaan en samen een gezellige middag hebben. Met dit project willen we de eenzaamheid bij ouderen verminderen.

Romy Oosterman, Juliette Hulshof, Pippi Driessen & Jolijn Riesewijk