maandag 29 januari 2018

Vlier debaters 2e in finale

De nationale finale halen van scholenteams die debatteren is niet niks.

Afgelopen zaterdag 27 januari was de Grande Finale van het Nederlands Kampioenschap Parlementair Scholierendebatteren in Utrecht.

De debaters van Het Vlier wedstrijdteam Mirko de Pagter, Leon van der Deure, Ingeborg Jansen, Ruben Slingerland en Lucas Delfos, met ondersteuning van het schaduwteam bestaande uit Toa Boers,Amal Mahamoud, Ties Wijnen, Irene Fredriks en Watze Schoevers, hebben zich maandenlang voorbereid op dit prestigieuze toernooi, het ultieme doel van deelname aan het debatteam van Het Vlier.

We zijn onvoorstelbaar trots om te kunnen meedelen dat onze toppers de tweede plaats in de wacht hebben gesleept, een geweldige prestatie! In het slotdebat werd zelfs nog veel analytisch talent getoond en het was ontzettend spannend tot aan het einde.

Om na vier op het scherpst van de snede gevoerde debatten nog één keer alles te kunnen geven in
het auditorium van de Universiteit van Utrecht, een zaal waar 450 debaters van de finalescholen
enthousiast kritisch voorgeschoteld kregen hoe het écht moet, is een topprestatie. We staan nu definitief in de top van Nederland en de overige 230 scholen kunnen hun borst nat maken!